Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Перерослі освятили пам’ятний знак Героям Небесної Сотні

              21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. В цей день в с. Перерісль для вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні освятили композиційну частину пам’ятного знаку, який являє собою пам'ятні дошки –  на одній із яких фотографії жертв невинно загиблих під час  Революції Гідності, а на іншій криваві і трагічні моменти подій на Майдані – повстання України проти диктатури попередньої, злочинної влади; посередині розміщено розп’яття Хреста.    
      Художні виступи підготували учні місцевої школи під керівництвом директора Богдана Сорочинського. Дана ідея виникла в сільського голови Василя Непеляка та громади Української  Автокефальної Православної Церкви села.
         До громади звернулися керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук та сільський   голова Василь Непеляк.
     « Я хочу подякувати церковній  громаді, отцю Андрію та сільському голові за сьогоднішню подію, я думаю, що це добра справа – це буде прикладом для молодого покоління, буде пам'ять  про наших патріотів, про ту нашу молодь, яка 21 листопада взяла активну участь в подіях на Майдані» – відзначив керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук.     

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *