Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відзначення в районі Дня Гідності і Свободи

                     Сьогодні на майдані Шевченка відбулися урочистості з нагоди відзначення в районі Дня Гідності та Свободи. На заході були присутні керівництво району та міста, духовенство, представники громадських організацій, представники установ, організацій району, студентська молодь, громадськість та ЗМІ. Урочистості розпочались державним Гімном України, продовжились молитвою за героїв, що загинули в боротьбі за волю та незалежність України, яку відправили священнослужителі різних конфесій. З історичною  довідкою про події початку Помаранчевої Революції виступив керівник районного методоб’єднання вчителів історії Олег Гричко, а про початок Революції Гідності розповіла голова профспілкової організації студентів Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету Тетяна Богославець.
Також про події десятирічної  давності розповіли керівники районного виборчого штабу Віктора Ющенка – Василь Андрейчук та Ігор Писклинець. Про події Революції Гідності розповів керівник районного штабу національного спротиву Іван Гурмак, а також активні учасники тих подій голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко, міський голова Зіновій Андрійович та учасник подій на Майдані – Тарас Угринчук.
 
Звучали пісні революцій – "Разом нас багато" та "Пливе кача".

Керівники району та міста поклали квіти до пам'ятної дошки Небесній Сотні. У виконанні студентів коледжу Анастасії Федорів та Олега Семенюка прозвучала поезія революційної тематики.    
     

«Шановна громадо, духовенство,  шановна українська молодь, брати та сестри українці.  Звертаюсь до Вас як український націоналіст. Нам треба зробити те, що студенти вимагали під час  Революції на Граніті, виконати те, чого домагались українці під час Помаранчевої Революції у 2004 році, зараз відбувається те саме. Не проведено в 1991 році люстрацію, не покараний жоден фальсифікатор виборів. Не покараний жодний член виборчої комісії, який фальсифікував вибори. Безнаказаність призводить до того, що ми зараз маємо в державі. Ситуація складна.  Ми повинні пам’ятати, що зараз на сході України не АТО, а  справжня війна. Відбувається вторгнення північного сусіда на наші землі. Ми повинні називати все своїми іменами: в Донецькій та Луганській областях необхідно оголосити військовий стан та звернутись до іноземних держав щодо отримання допомоги. Я хочу низько схилити голову перед хлопцями, які зараз воюють на сході України, які щохвилини  ризикують своїм життям, щоб захистити кожного з нас. Я прошу Вас не бути байдужими, а ставати до боротьби за Українську Державу. Революція Гідності продовжується і наше завдання здобути перемогу!»,- наголосив у своєму виступі голова РДА Михайло Іваночко.
Революція Гідності є державоспрямовуючою подією, яка кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, тому така подія зібрала та згуртувала всіх небайдужих громадян району.
Нехай сьогоднішня дата в майбутньому стане для всіх нас святом нової вільної, демократичної і сильної європейської держави – України.
Слава Україні!
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *