Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В райдержадміністрації обговорили питання організації заходів з нагоди відзначення Дня захисника України

Сьогодні голова райдержадміністрації Олександр Кеніз та голова районної ради Іван Гурмак провели нараду з питань відзначення в районі Дня захисника України. Участь в заході взяли заступники голови РДА Богдан Зеленчук та Ярослав Гундяк, міський голова Зіновій Андрійович, керівники структурних підрозділів РДА, Національної поліції та громадські організації учасників АТО.
Олександр Кеніз наголосив на тому, що заходи мають відбутися на належному рівні, з шаною та увагою до захисників України усіх поколінь.
Увагу присутніх було зосереджено на важливості усіх запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків усіх задіяних підрозділів РДА, відділів та служб.
За підсумками засідання вирішили, що 12 жовтня, о 13 годині від майдану Шевченка до могили Борцям за волю України пройде урочиста хода військових підрозділів та представників поліції. 13 жовтня, о 10.00 годині в Прикарпатському військово-спортивному ліцеї-інтернаті відбудеться святковий концерт, приурочений Дню захисника України. Також 14 жовтня об 11.00 годині в селі Молодків відбудеться представлення реалізації обласного проекту «Єдиний туристичний простір».
Гаслом цьогорічного свята Збройних сил України стануть слова «Слава Україні – Героям Слава!»

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *