Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В РВА відбулася нарада з головами територіальних громад району

Начальник Надвірнянської районної військової адміністрації Петро Хмельовський провів нараду з головами територіальних громад району. Участь взяли голова районної ради, перший заступник та заступниця голови райдержадміністрації, керівники Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, управління соціального захисту населення райдержадміністрації та представники Надвірнянського територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Серед основних питань, які розглядались на нараді – проведення мобілізаційного процесу на території Надвірнянського району.

Петро Хмельовський наголосив усім присутнім про необхідність всебічної підтримки роботи Надвірнянського РТЦК та СП щодо оповіщення і своєчасного прибуття військовозобов’язаних та безумовному виконанні територіальними громадами законодавства про оборонну, мобілізаційну підготовку та мобілізацію.

«Представники ТЦК повинні розповідати громадянам про соціальне забезпечення, які вакансії сьогодні є, конкретну роботу в тій чи іншій бригаді. Закликаємо жителів району відповідально ставитися до військового обов’язку та наголошуємо на дотриманні законодавства усіма суб’єктами процесу мобілізації », – зазначив очільник Надвірнянщини.

Виконання заходів з мобілізації людських і транспортних ресурсів на території району знаходиться на постійному контролі керівництва районної військової адміністрації.
Також йшла мова про проведення перевірки фактичного місця проживання або перебування ВПО.

Начальник РВА подякував головам громад за співпрацю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *