Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В Укртелерадіопресінституті стартує цикл безкоштовних семінарів для працівників комунальних ЗМІ

6 листопада НСЖУ та Укртелерадіопресінститут за участі Держкомтелерадіо розпочинають цикл безкоштовних онлайн семінарів для працівників місцевих комунальних телекомпаній. Тематика чотирьох тренінгів спрямована на засвоєння учасниками ефективних прийомів роботи в Інтернеті. Під час першого семінару, який відбудеться 6 листопада, учасники навчатимуться застосуванню інструментів, завдяки яким видання мають реальну можливість заробляти кошти.

Тема наступного семінару 26 листопада – «Створення вдалого кадру, вдалої телезйомки». Технічні прийоми візуального мистецтва слухачі опановуватимуть 27 листопада. А майстерність ведення інтерв’ю – 3 грудня 2020 року. Комунікація забезпечуватиметься програмою ZOOM .

Семінар 6 листопада, який триватиме з 10-ї до 13-ї години, збирає цільову аудиторію: працівників комунальних телерадіокомпаній, відповідальних за підтримку сайтів, сторінок у FB, Instagram та месенджера Telegram, роботу з рекламодавцями. Пропонуються наступні теми лекцій: «Маркетинг соціальних мереж (SMM). Монетизація присутності у соціальних мережах» (медіа-тренер Денис Замрій); «Будова та структура Інтернет-представництва регіонального ЗМІ та SEO-просування Інтернет ЗМІ» (медіа-тренер Павло Кавецький). Під час лекцій та практичних завдань слухачі навчатимуться створювати власний сайт видання та його контент, залучати рекламодавців та читачів за допомогою соціальних мереж тощо.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *