Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Василь Чуднов: «Наше завдання – забезпечити життєдіяльність області та унеможливити будь-яку агресію»

 

 

news-image
«Забезпечити у повній мірі життєдіяльність підлеглих територій, безпеку людей, особливо школярів, і, не дай боже, допустити силового протистояння у цей непростий час соціальної напруги, не задіювати силові методи впливу, – закликав голів районних державних адміністрацій під час робочої наради голова облдержадміністрації Василь Чуднов.

 – Унеможливити будь-яку агресію, насильство з боку різного роду провокаторів, які можуть бути скрізь, від яких, як правило, відмежовуються у ці дні масові зібрання громадян на вулицях міст».

«Органи виконавчої влади, щоденна відповідальна місія державних службовців пов’язані із виконанням обов’язків в інтересах людей, – наголосив Василь Чуднов.- Це і вчасні виплати соціальних допомог, стипендій студентам, заробітних плат вчителям, викладачам вузів, медикам, бюджетним працівникам. Навчальні заклади області, школи, дитячі садочки, лікувальні установи, житлово-комунальні господарства мають працювати стабільно, без будь-яких зривів. Наше завдання – забезпечити нормальні умови навчання, життя і праці громадян краю. З нас, представників державної влади, як і з органів місцевого самоврядування ніхто не знімав відповідальності за найголовніше – безпеку життєдіяльності в краї».

Водночас голова обласної державної адміністрації Василь Чуднов поінформував голів райдержадміністрацій про проведені 2 грудня платежі територіальним органом Державної казначейської служби України в області. Зокрема, захищені видатки загального фонду Державного та місцевих бюджетів склали 6 027,175 тис. грн. Видатки Спеціального фонду Державного та місцевих бюджетів на медикаменти, харчування ( в т.ч. садки та школи ) – 1 481,831 тис. грн.; видатки Спеціального фонду Державного та місцевих бюджетів на оплату комунальних послуг та енергоносіїв – 276тис.грн.; видатки на виплату лікарняних, депонованої заробітної плати, чорнобильських виплат – 2 123,695 тис. грн.; видатки позабюджетних фондів ( Фонд зайнятості, Фонд соціального страхування від нещасних випадків, фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності) – 3 808,012 тис. грн.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *