Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Василь Чуднов про захоплення приміщення облдержадміністрації: «це робили бойовики для того, щоб спровокувати відповідні дії влади»

 

 

news-image
Дії бойовиків, які вчора вчинили спробу захоплення приміщення Івано-Франківської обласної державної адміністрації, були спрямовані на те, щоб спровокувати силові дії влади, – переконаний голова облдержадміністрації Василь Чуднов.

Про це він особисто повідомив вчора журналістам центральних та місцевих телеканалів, коментуючи події вчорашнього вечора.

Зазначимо, що вчора, близько 20.10 години група з близько 300 молодих людей увірвалася до приміщення обласної державної адміністрації. Штурмовики швидко розбіглися по адмінбудівлі включно до п’ятого поверху, зайняли приймальню голови. При цьому вони вигукували образи на адресу присутніх на той момент у приміщенні працівників облдержадміністрації, а також гасла з закликами до захоплення державної влади.

«Мені зателефонували з приймальні, що відбувається силовий захват приміщення облдержадміністрації, – розповів, коментуючи події журналістам Василь Чуднов, – Я негайно зв’язався з начальником управління внутрішніх справ, з прокурором, начальником СБУ і десь хвилин через десять ми уже були в моєму кабінеті через мій персональний вхід. В цей час у приміщенні знаходилось десь біля 300 чоловік, дуже агресивно налаштованих. Керував ними депутат обласної ради – представник «Свободи» Неміш. Тут лунали різні заклики до повалення державно влади: «Виносимо цю владу! Винесемо її з приміщення!» і так далі. Як тільки ми зайшли, я зайшов у свою приймальню, ця хвиля ніби спала – всі почали звідти втікати, але разом з тим хочу сказати добрі слова вдячності нашій міліції прикарпатській, бо була проведена відповідна робота і все ж таки оці агресивно налаштовані були витіснені з наших поверхів. Так, є зірвані петлі на дверях, є поломані двері, є просто перелякані люди, які в цей час були на роботі в обласній державній адміністрації».

Голова обласної державної адміністрації наголосив, що за даними фактами буде розпочато кримінальне провадження. Розслідуванням захоплення адмінприміщення буде займатися прокуратура і відповідні органи.

Разом з тим якихось заходів з посилення режиму охорони не планується. «Ми не ховаємося від людей. Те, що робилося – це робили бойовики для того, щоб спровокувати відповідні дії влади. Адже на Івано-Франківщині усі події, які відбувалися, пройшли мирно. Це відзначили усі: громадські організації, політичні партії, представники навіть церков відзначили, наскільки ми пройшли спокійно і виважено ці події. Тобто влада реагувала адекватно і дозволяла усі мирні прояви. Звичайно, що це не всім подобається і треба було спровокувати представників влади. Але влади спокійно до цього поставилась…»

Василь Михайлович також наголосив, що напередодні президія Івано-Франківської обласної ради використовувати приміщення державних установ для обігріву людей. «Будь ласка. Ми дали згоду на це, – зазначив, – заходьте, відпочивайте мирно, робіть, що хочете, тільки мирно і в межах Закону. Але це було використано дуже агресивно, з насиллям по відношенню і до охорони, і до людей, які в цей час перебували в приміщенні облдержадміністрації».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *