Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Василя Чуднова призначено головою Івано-Франківської обласної адміністрації

t7d10P -ePkСьогодні відбулося офіційне представлення нового голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василя Чуднова. Для цього на Прикарпаття прибув Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко.

t7d10P -ePkСьогодні відбулося офіційне представлення нового голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Василя Чуднова. Для цього на Прикарпаття прибув Віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко. В залі обласної державної адміністрації з трибуни він зачитав указ Президента України про призначення новим головою Івано-Франківської ОДА Василя Михайловича Чуднова.

«Сьогодні наша держава стоїть напередодні того, що будуть прийматися доленосні для нас документи. Ми рухаємось до європейських стандартів, вимогливих підходів, змін в усіх сферах нашого життя, – зазначив Костянтин Грищенко. – У цьому контексті від нас всіх, від кожного особисто вимагається максимальна мобілізація на виконання завдань, які ставить Президент України Віктор Федорович Янукович. Це завдання, які спрямовані на те, щоб кожен міг відчути, що він живе у справжній європейській державі». Також посадовець підкреслив, що потрібно мати дуже гарний зв’язок між Києвом та регіоном – для того, щоб робота була ефективною, щоб можна було корегувати дії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *