Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Верховна Рада підтримала законопроект щодо збільшення бюджетних видатків на проведення ЗНО

17 травня 2016 року Верховна Рада України підтримала виділення додаткових 30 млн. гривень на ЗНО, ухваливши проект Закону «Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» в цілому щодо збільшення видатків на проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Законопроект підтримали 235 народних депутатів.

Законом вносяться зміни до додатків № 3 «Розподіл видатків Державного бюджету» та № 6 «Міжбюджетні трансфери (базова та реверсна дотації, освітня та медична субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам) на 2016 рік», згідно яких збільшено на 30 млн.  гривень видатки Міністерству освіти і науки України.

Видатки будуть спрямовані на бюджетну програму «Здійснення зовнішнього оцінювання та моніторинг якості освіти Українським центром оцінювання якості освіти та його регіональними підрозділами». Виділені кошти підуть на оплату праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Нагадаємо, що 5 травня 2016 року на засіданні уряду була схвалена пропозиція міністра освіти і науки України Лілії Гриневич щодо виділення додаткових коштів на проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Потреба у додаткових видатках зумовлена тим, що у Законі України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» передбачені кошти, що складають лише 49,8% від загальної потреби та через збільшення у 2016 році посадових окладів залучених до ЗНО працівників. Законопроект Кабміном був підтриманий і внесений до Верховної Ради, де був проголосований.   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *