Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася колегія райдержадміністрації.

 

 
         24 липня 2012 року відбулася колегія районної державної адміністрації. В роботі колегії взяли участь:В. Калічко, С.Іроденко, В.Гурей, В. Гуменюк, І.Степник, З.Андрійович,  Б.Вінтоняк, М.Мельник, Р.Комарянський, С.Іроденко.                                                                                          
В роботі колегії взяв участь директор департаменту економіки, заступник голови  облдержадміністрації Володимир Попович.
Про підсумки виконання програми соціально-економічного і культур-ного розвитку та бюджету району за I півріччя 2012 року доповів В.Уніят – начальник управління  економіки райдержадміністрації та співдоповів М.Обідняк – начальник фінансового управління райдержадміністрації.
З першого питання висловив свою думку голова РДА Володимир Калічко: «та ситуація, яка є в нас з економікою – не влаштовує ні нас, ні громаду. Потрібно щось міняти. Ми повинні розробляти привабливі інвестиційні проекти, на які зверне увагу інвестор». Голова РДА наголосив на 3-х основних напрямках покращення економічної ситуації:

  1. Нарощування деревообробного виробництва.

  2. Розвиток туристичної галузі.

  3. Відродження сільськогосподарського виробництва.

         Володимир Калічко запропонував повторно заслухати дане питання за підсумками 9 місяців.
         З цього питання також виступив Володимир Попович – директор департаменту економіки ОДА, заступник голови ОДА, який підкреслив: «…в районі негативна ситуація з будівництвом, обслуговуючою сферою. Довго тягнеться проведення експертиз проектів. В подальшому, необхідно до 15.10.2012р. подати інвестиційні проекти на 2013 рік». Однією з його пропозицій – був інвестиційний проект з впровадження міні-заводів з видобутку та переробки шутру.
         Голова РДА дав доручення головам місцевих рад дане питання заслухати на найближчих виконкомах та до 15.08.2012р. провести в смт. Ланчин нараду з питань виробництва та використання альтернативного палива.
         Детально обговорювалося питання про виконання заходів щодо знищення борщівника Сосновського на території Волосівської, Каміннецької, Цуцилівської сільських рад. Свої поради та пропозиції з цього питання висловив М. Дутчак – сільський голова с. Цуцилів, який запропонував кошти на знищення борщівника передати фермерам, щоб ті вчасно переорали ділянки.
Начальник управління ветеринарної медицини       І. Гурмак розповів про роботу ветеринарної служби району. Володимир Калічко запропонував сільським головам подати пропозиції, щодо вільних земельних ділянок для будівництва відгодівельних комплексів.
         Про створення нових робочих місць на території району доповідала         О. Стефанюк – начальник районного центру зайнятості. Голова РДА дав доручення керівництву центру зайнятості провести аналіз про кількість випускників всіх навчальних закладів, і підготувати орієнтовну цифру, яку кількість молоді слід очікувати на біржі цієї осені.
Також наголошено на забезпеченні робочими місцями молодь, особливо пільгові категорії, насамперед сиріт. Звернуто увагу і на те, що сільські ради мало використовують коштів центру зайнятості для створення сільськогосподарських кооперативів. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *