Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Головне управління статистики інформує.

Демографічні характеристики
домогосподарств області
 
З метою дослідження соціально-демографічних характеристик сімей областіу IVкварталі 2011рокупроведене вибіркове опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2012році.

Демографічні характеристики
домогосподарств області
 
З метою дослідження соціально-демографічних характеристик сімей областіу IVкварталі 2011рокупроведене вибіркове опитування домогосподарств, відібраних для обстеження умов їхнього життя у 2012році.
За отриманими результатами, розповсюдженими на всі домогосподарства, в нашій області нараховується451,3 тис. домогосподарствабо 2,7% загальної кількості по Україні. З них 55% мешкають у сільській місцевості, решта – у міських поселеннях. Кожне шостедомогосподарство Івано-Франківщинипроживає в обласному центрі.Середньостатистичне домогосподарство складається  із трьох осіб.
 Підсумки опитування респондентів показали, що найбільш поширеними в області є домогосподарства, в складі яких чотири особи та більше (40%). Майже кожна четверта сім’я має у своєму складі двох осіб,  кожна п’ята – одну, кожна шоста – трьох осіб.
Близько половини (48%) родин виховують дітей віком до 18 років, з них    68% – одну дитину, 28% – дві, 4% – трьох і більше дітей. Серед цих домогосподарствбільше половини (57%) мають у своєму складі трита більше дорослихосіб, а 5% –лише однудорослуособу, причому у кожному дев’ятому із них виховується по двоє дітейта більше.
Із числадомогосподарств без дітей більше третини – одинаки, з яких 79% – особи непрацездатного віку.
Матеріальний статок та добробут родин в значній мірі залежить від кількості працюючих осіб. Так, 67% домогосподарств області повідомили, що мають у своєму складі працюючих осіб. У половині  таких сімей працює одна особа, у  41% – дві особи, у 10% – три і більше.

Про посівні площі сільськогосподарських 

 

 

 

 

 

 

 

культур під урожай 2012року

 

 

 

 

 

 

 

 

у Надвірнянському районі

 


За результатами заключного обліку, посів сільськогосподарських культур під урожай 2012р. у районі проведено на площі 18,2тис.га,                      що на 0,4% більше, ніж роком раніше, у т.ч. у сільськогосподарських підприємствах – на 0,3 тис.га (на 6,4% менше), у господарствах    населення – на 17,9 тис.га (на 0,5% більше).
Зернових та зернобобових культур посіяно 2,8 тис.га, що на 1,8% більше, ніж у минулому році. Їх частка у загальній площі посіву становить 16% (у 2011р. – 15%). У зерновому клині на посіви пшениці озимої припадає 20%, вівса – 19%, жита озимого та кукурудзи на зерно – по 18%.
Картоплею зайнято 5,8 тис.га, що дещо перевищує рівень минулого року (на 0,1% більше), овочами відкритого ґрунту – 0,7 тис.га (на 0,6% більше).
Посіви кормових культур, на які припадає 49% посівних площ, розширено на 5 га (на 0,1%).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *