Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася нарада-зустріч з питань соціально-економічного та культурного розвитку і бюджетів населених пунктів на 2013 рік.

     


     


      Голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук провів робочу нараду-зустріч з головами міської, селищних, сільських рад, в якій взяли участь заступники голови РДА, керівники основних бюджетних установ: відділів освіти, культури РДА, ЦРЛ, фінансового управління РДА, ДПІ в Надвірнянському районі.
Протягом трьох днів заплановано провести зустрічі з кожним з голів місцевих рад. На зустрічі кожен голова повідомляє про ситуацію з прийняттям бюджету ради.  Уточнюються цифри бюджетів, статті їх наповнення та видатки.  Голови розказують про проекти соціально-економічного розвитку сіл. Про те, що планується зробити в 2
013 році, про проблеми та перспективи розвитку кожного села.

Змістовна розмова відбулася з міським головою м. Надвірна  Зіновієм Андрійовичем.
Голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук провів робочу нараду-зустріч з головами міської, селищних, сільських рад, в якій взяли участь заступники голови РДА, керівники основних бюджетних установ: відділів освіти, культури РДА, ЦРЛ, фінансового управління РДА, ДПІ в Надвірнянському районі.
Протягом трьох днів заплановано провести зустрічі з кожним з голів місцевих рад. На зустрічі кожен голова розповість про ситуацію в селі.  Уточнюються цифри бюджетів, їх наповнення та видатки.  Голови розкажуть про проекти соціально-економічного розвитку сіл. Про те, що планується зробити в 2013 році, про проблеми та перспективи розвитку села.
Змістовна розмова відбулася з міським головою м. Надвірни  Зіновієм Андрійовичем.
 Кожен голова, а саме с.с. Цуцилів, Битків, Делятин, Бистриця, Білі Ослави, Верхній Майдан, Волосів, Гаврилівка, Гвізд та Добротів розказали про свої проблеми та досягнення.
Сільський голова с. Цуцилів Микола Дутчак розповів про роботу сільського комунального підприємства зі збору твердих побутових відходів та про проблеми з виплатою заробітної плати працівникам новозбудованої газової котельні. 
 Селищний голова смт. Битків Іван Годзюр – про проблему з самовільним будівництвом громадянами житлових будинків з недотримання норм охоронних зон, що унеможливлює затвердження генерального плану.  Також планується добудувати загальноосвітню школу І-ІІІ ст., завершити будівництво стадіону та облаштувати центр села у зв’язку з наближенням 625-річчя села. ПАТ «Укрнафта» обіцяє відремонтувати вулицю Михайлюка – що дасть змогу продовжити автобусний маршрут на 5 км.
Селищний голова смт. Делятин Михайло Косило – про бюджет селища, який є достатньо збалансованим. Про те, що основними проблемами є водопостачання в с. Любіжня, участку Завод та капітальний ремонт бібліотеки. Найбільше проблем виникає з утриманням чи передачею соціально-культурних об’єктів військового містечка.
Селищний голова смт. ЛанчинМихайло Іванюк – про проблеми з фінансуванням пожежної частини.  Проводиться ремонт будівлі «Червоної школи», що дасть змогу звільнити приміщення селищної ради під молодші класи загальноосвітньої школи. В перспективі – відкриття автозаправочної станції.   
За словами сільського голови с. Бистриця Ганни Гап'юк – основна проблема – дорога до пресілку Климпуші, що унеможливлює підвіз дітей до школи та й інші дороги.
У сільського голови с. Білі Ослави Миколи Щербюка – постійна турбота про відкриття дитячого садка, проблема добудови актового залу ЗОШ І-ІІІ ст.
Голову с. Волосів Ігора Бариляка турбує – завершити будівництво стадіону. Голову с. Верхній Майдан Михайла Колинецького в першу чергу турбує ремонт доріг, будівництво автобусних зупинок, а в планах – відкриття котельні.
Сільський голова с. Гаврилівка Роман Даців повідомив про відкриття  групи в дитячому садку, в планах перекриття садка та будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям. Також село виграли обласний проект на встановлення вуличного освітлення.
У сільського голови с. ДобротівМихайла Мельника основна проблема – ремонт будинку культури. Проблема ремонту дороги до с. Молодків турбує голову с. Гвізд Василя Половка.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *