Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося чергове засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану на території Надвірнянського району

Під керівництвом в.о.начальника Надвірнянської РВА Лесі Свідрак відбулось засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану на території району, у якому взяли участь керівники силових структур, голови територіальних громад.

На порядку денному – підготовка до зимового періоду. Зокрема, першочергові завдання, над якими працювали: захист критичної інфраструктури, виконання планових завдань щодо поставки техніки та мобілізації для забезпечення потреб Збройних Сил України, стан проходження навчального процесу. Було наголошено, що основною умовою запровадження очної форми навчання є наявність споруд цивільного захисту, що можуть бути використані для укриття учасників освітнього процесу в разі включення сигналу «Повітряна тривога» або інших відповідних сигналів оповіщення.

Проговорили зміни у законодавстві, які безпосередньо впливатимуть на діяльність суб’єктів господарювання в умовах сьогодення, а саме, використання реєстраторів розрахункових операцій або ПРРО.

Робота триває. Ворогу не вдасться нас зламати! Все буде добре!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *