Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД)

Внутрішньо переміщені особи (ВПО) можуть отримати безоплатно усі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги (БПД): від консультацій і юридичної інформації до послуг з представництва їхніх інтересів у судах та інших державних органах, а також допомогу в складенні документів для звернення до суду.

З 24 лютого 2022 року і станом на кінець липня 2023 року до системи БПД по вторинну правничу допомогу звернулося понад 11 тисяч ВПО. З початку цього року — понад 5,5 тисяч.

Найчастіше звернення стосувалися встановлення факту належності документів, розірвання шлюбу, стягнення аліментів на утримання дітей тощо.

Які  саме питання допомагає розвʼязувати переселенцям система БПД, можна дізнатися зі збірки успішних справ. У збірці — 22 історії людей, які покинули власні домівки, рятуючись від війни, і яким вдалося владнати свої юридичні проблеми завдяки зверненню до системи БПД.

Щоб переглянути збірку — перейдіть за посиланням: https://bit.ly/3Ljm5XE

Як звернутися до системи БПД:

  •  Адресу найближчого бюро правової допомоги можна дізнатися за посиланням: https://bit.ly/bpd_buro
  • Або звертайтеся дистанційно:
  •  контактний центр системи БПД: 0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні);
  •  зателефонувати з Telegram: https://t.me/+380677213103;
  •  проконсультуватися з юристом у Telegram https://t.me/LegalAidUkraineBot  (кнопка «Написати юристу»);
  •  Усі сервіси системи  БПД: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *