Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

     28 жовтня у Надвірній відбулися урочистості   з нагоди відзначення 70 – ї  річниці визволення України від фашистських загарбників.

     28 жовтня у Надвірній відбулися урочистості   з нагоди відзначення 70 – ї  річниці визволення України від фашистських загарбників.
В урочистостях взяли участь представники районної державної адміністрації, районної та міської рад, духовенство, представники громадсько-політичних об'єднань, члени ветеранських організацій. Священиками традиційних конфесій відправлено молитву за жертвами Другої світової війни.
        70-а річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників – одна з найважливіших подій в історії нашого народу. Адже війна залишила слід болю і страждання майже у кожній родині, забрала мільйони життів, безжалісно позначилася на долі наших дідів та прадідів, яких згуртувала свята мета – захист своєї Батьківщини. Саме цим людям, яким вдалося врятувати Україну від поневолення, зберегти національні ідеали, створити підвалини для розвитку сучасної демократичної незалежної держави, ми сьогодні спрямовуємо слова щирої вдячності і шани.
        Також в населених пунктах району, навчальних закладах, установах культури проведено відповідні заходи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *