Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Як застерегти себе від безробіття? Зробіть себе потрібними!

     Безробіття чи бажання кар’єрного росту спонукають шукати роботу. Але в умовах нестабільної економічної ситуації знайти своє місце під сонцем нелегко.

     Безробіття чи бажання кар’єрного росту спонукають шукати роботу. Але в умовах нестабільної економічної ситуації знайти своє місце під сонцем нелегко.
На ринку праці потрібно вміти виділитися серед багатьох інших фахівців. І тут доведеться починати із самомаркетингу, а простіше кажучи, з написання та надсилання свого резюме. З цією метоюНадвірнянським районним центром зайнятості 27 жовтня 2014 року був проведений навчальний семінар «Написання резюме».
    На семінар була запрошена фахівець Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталія Мельницька, яка акцентувала увагу слухачів на використання сучасних інформаційних технологій, зокрема з використанням Інтернету,  як заповнювати профілі у соціальних мережах, залишаючи свої резюме на вебсайтах, адже у центрі зайнятості є для цього усі можливості, зокрема, й комп’ютер вільного доступу з підключенням до Інтернету.
На практичній частині заходу була проведена інтерактивна вправа: “Похвали себе…”, метою якої було підвищити самооцінку, налаштувати на успіх та самопрезентувати себе і виділитись серед інших претендентів.
Уляна Півторанюк — головний спеціаліст відділу надання соціальних послуг  наголосила: “Доведіть свою унікальність, покажіть свої можливості.

Учасники семінару дізналися від спеціаліста центру що до написання резюме слід підходити серйозно і творчо. Один із найважливіших розділів резюме — «Досвід роботи». Саме на нього роботодавці звертають найбільшу увагу.

Семінари з техніки пошуку роботи проводяться в Надвірнянському районному центрі зайнятості щоденно, вони націлюють безробітних громадян на сучасні технології пошуку роботи, які допомагають справити позитивне враження на роботодавця і відкрити нові можливості для власного професійного зростання. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *