Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Використання джерел інформації про вакансії

Ситуація на сучасному ринку праці не є легкою. До кожної професії роботодавці ставлять різні вимоги щодо досвіду роботи, кваліфікації, знань, навичок потенційних працівників. Особливо цінуються фахівці високої кваліфікації, які мають досвід практичної роботи. Роботодавців, зокрема, цікавить професійна грамотність працівників, їх комунікативна компетентність(розуміння власної поведінки, вміння орієнтуватись в тій чи іншій ситуації) і особистісні цінності (сукупність прагнень, ідеалів, переконань, поглядів, характер взаємин з оточенням). Тому ті, хто шукає роботу, повинні оволодівати  та не забувати основні правила пошуку роботи.Коли людина  розпочинає пошук роботи, то для того, щоб її зусилля стали успішними, вона повинні чітко знати:«Яку роботу Ви хочете отримати?» та чого прагне:
–   Цікавої діяльності;
–   Кар’єрного росту;
–   Матеріального благополуччя;
–   Яка саме робота це здатна забезпечити.
Саме з цією метою 27 жовтня в Надвірнянському районному центрі зайнятості  і був проведений семінар на тему:«Використання джерел інформації про вакансії»Адже аналіз показує, що багато хто залишається в стані безробіття не тому, що для нього не має робочого місця, а тому, що він не проявляє наполегливості в пошуках роботи або має дуже великі і невиправдані домагання. В ході семінару учасники отримали інформацію про послуги центру зайнятості, про варіанти працевлаштування. У формі дискусії обговорили джерела інформації про вакансії, визначили недоліки та переваги кожного з них.
«Служба зайнятості допомагає і сприяє безробітному у пошуку та підборі роботи, надає різноманітний спетр послуг», – зазначила Наталія Андрійович, головний спеціаліст відділу надання соціальнихпослуг.Але успіх при працевлаштуванні залежить насамперед від бажання самої людини знайти роботу.
Фахівець Івано-Франківського обласного центру зайнятості Наталія Мельницькапоспілкувалася з учасниками відповіла на їхні запитання та висловила сподівання, що нові знання та навички, отримані під час семінару, допоможуть кожному учаснику впевненіше відчувати себе на ринку праці та обрати власну стратегію пошуку роботи.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *