Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відзначення Дня працівника соціальної сфери

Відзначення цього професійного свята – вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога найнезахищеним верствам населення нашого району.
З вітальними словами до присутніх звернулися заступник голови районної державної адміністрації Ярослав Гундяк, керівник апарату районної державної адміністрації Микола Кравчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець та голова районних профспілок Богдан Вінтоняк, які висловили подяку працівникам соціальної сфери за самовіддану та наполегливу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. Побажали добра і щастя, міцного здоров’я, достатку та родинного благополуччя.
Серед учасників зібрання були працівники територіального центру соціального обслуговування, центру зайнятості, управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду, служби у справах дітей, районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді.
Нагадаємо, що соціальні працівники реалізовують державну політику в соціальній сфері. Вони беруть участь у вирішенні різних конфліктів і суперечок, допомагають слабозахищеним верствам населення (інвалідам, дітям-сиротам, багатодітним матерям, батькам-одинакам та іншим), організовують і контролюють індивідуальні програми, спрямовані на профілактику негативних проявів у суспільстві.
Саме від професіоналізму та відданості справі цих людей залежить повноцінне життя тих громадян, що потребують допомоги.
По завершенню офіційної частини, за сумлінну працю, професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради були нагороджені кращі працівники.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *