Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відзначили професійне свято Нафтовики району

        12 вересня  в клубі НГВУ,«Надвірнанафтогаз» відбулись урочистості  з нагоди професійного свята  – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. Основним лейтмотивом свята була незалежність України.

        12 вересня  в клубі НГВУ,«Надвірнанафтогаз» відбулись урочистості  з нагоди професійного свята  – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України. Основним лейтмотивом свята була незалежність України.
       На початку святкового дійства вшанували хвилиною мовчання загиблих вояків на Сході України.
        Нафтовиків району вітали: керівник апарату  Івано-Франківської обласної державної адміністрації Ростислав Стасько, голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко, голова районної ради Василь Попович, міський голова Зіновій Андрійович, голови Косівської, Богородчанської, Рожнятівської райдержадміністрацій, заступник міського голови м. ЯремчеІгор  Гладиш, сільські, селищні голови с. Пнів, Пасічна, Молодків, Битків, Микуличин.
         Кращі працівники та ветерани підприємства були нагороджені грамотами: ПАТ «Укрнафта», Івано-Франківською  обласною державною адміністрацією, Івано-Франківською обласною радою, Надвірянською райдержадміністрацією, районною радою, Надвірнянською міською радою, а також були вручені свідоцтва про присвоєння звання «Відмінник праці ПАТ «Укрнафта», «Заслужений працівник ПАТ «Укрнафта».   
         Чудові концертні номери підготували Валентина Іваніцька, Світлана Павлишин, Віктор Чудновський, Іван Вірста, Володимир Остап’юк, які своїми піснями запалили вогонь любові та патріотизму до України.
         «Шановні працівники нафтогазової промисловості, вітаю вас з професійним святом, бажаю міцного здоров’я, упевненості у власних силах, гордості за обрану професію, добробуту, сімейного благополуччя та здійснення ваших планів, мрій та задумів. Бажаю Вам ніколи не опускати руки, ходити з високо піднятою головою і з гордістю  пам’ятати, що ми українці і ми переможемо», – зазначив голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко.  «Оці пісні, які зараз звучать, вони надихають український народ. В це професійне свято, яке зараз проходить в  буремні дні, пісні надихають нас, наших хлопців на Сході, які  відають своє життя за свою неньку Україну. Такі заходи потрібно проводити – вони об’єднюють колективи, піднімають дух людей, які є на місці і саме головне ми підтримуємо наших хлопців і фізично і матеріально».
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *