Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ніяких змін до тексту Угоди про асоціацію України з ЄС вноситися не буде – Глава держави

Жодних змін до тексту Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом та всеохоплюючу зону вільної торгівлі вноситися не буде, заявляє Президент України Петро Порошенко.

Жодних змін до тексту Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом та всеохоплюючу зону вільної торгівлі вноситися не буде, заявляє Президент України Петро Порошенко.

«Хочу чітко прояснити ситуацію з ратифікацією Угоди про асоціацію з Європейським Союзом – ніяких змін щодо тексту по відношенню до того, що я підписав 27 червня в Брюсселі, немає», – сказав Глава держави на спільній прес-конференції з Президентом Європейської Комісії Жозе-Мануелем Баррозу.

«Угода буде ратифікована в такому вигляді, у якому вона була підписана», – заявив Петро Порошенко, зазначивши, що має намір направити документ до Верховної Ради для ратифікації у понеділок, 15 вересня.

За словами Президента, темою обговорення можуть бути лише питання запровадження тих чи інших норм, ставок, реалізації заходів для захисту внутрішнього ринку України. Все це є предметом обговорення на Раді Асоціації, яка може розпочати свою роботу лише після ратифікації Угоди, зауважив він. «Ми досягли повного розуміння, і 17 листопада ці переговори будуть продовжені на Раді Асоціації», – сказав Глава держави.

Петро Порошенко повідомив, що звернувся до Жозе-Мануеля Баррозу з пропозицією відтермінувати запровадження нових ставок мита при доступі європейських товарів на український ринок.

«Це відбувається у повній відповідності до Угоди про асоціацію та всеохоплюючу зону вільної торгівлі, – сказав він. – Подальші інструменти підтримки української економіки – це питання нашого діалогу, і ми абсолютно не маємо жодного сумніву в підтримці з боку Європейського Союзу зусиль щодо подолання кризи в економіці».

Президент висловив переконання, що Угода буде ратифікована значною кількістю голосів народних депутатів. «Після синхронної ратифікації у нас та в Страсбурзі, 1 листопада вона набуде чинності», – сказав він.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *