Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вітали працівників ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття»

     11 вересня в залі засідань ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» відбулися урочистості з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Свято розпочалося молитвою за Україну. Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, які загинули на сході країни, у зоні АТО.

Голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, голова районної ради Василь Попович, міський голова Зіновій Андрійович, голова правління ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Олександр Шиляєв привітали всіх присутніх зі святом. Кращим працівникам підприємства вручили грамоти райдержадміністрації, районної ради, подяки голови районної ради та грамоти міської ради.

Голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко у вітальному слові зазначив, що «Сьогоднішнє свято – це свято вашого підприємства…. Я вірю Ви відновитесь, як підприємство потужне, яке запрацює на цілу Україну. Честь Вам і хвала, тому, я впевнений спільними зусиллями ми подолаємо ворога. Ми на своїй Богом даній землі і ми захищаємо свою землю. Разом ми здолаємо будь-якого ворога». 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *