Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів: Спільна робота органів виконавчої влади та депутатського корпусу спрямована на розвиток Прикарпаття

На цьому сьогодні наголосив т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталій Федорів під час тридцять четвертої сесії обласної ради.
Посадовець виступив зі звітом голови обласної державної адміністрації про здійснення повноважень, делегованих обласною радою ОДА.

За словами Віталія Федоріва, всі реформи, які здійснюються в області, спрямовані для досягнення головного завдання – розвитку нашого краю.

Основним із завдань є завершення реформи децентралізації. Станом на січень цього року Кабінету міністрів України надано проект перспективного плану, до якого на засадах добровільності внесено 62 ОТГ.

Питання будівництва доріг і мостів було і є пріоритетним у діяльності виконавчої влади. Відповідаючи на запитання депутатів, Віталій Федорів роз’яснив ситуацію щодо фінансування першочергових робіт та використання коштів, виділених для будівництва доріг загальнодержавного та місцевого значення.

Окрему увагу у звіті було приділено реформі медичної галузі. впровадженню в області «Нової української школи» та інклюзивної освіти, сприяння розвитку туристичної галузі та питанням соціального захисту незахищених верств населення і учасників АТО/ООС.

Депутати ухвалили рішення про визнання задовільною роботу облдержадміністрації щодо виконання делегованих повноважень.

Також сьогодні на сесію внесено питання про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку області за 2019 рік та про відповідну програму на 2020 рік. Депутатам запропоновано затвердити Стратегію розвитку Івано-Франківської області на 2021-2027 роки і План заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *