Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні!»

5 лютого стартував набір на безкоштовне навчання сучасним професіям у IT сфері для людей з інвалідністю
В Україні проживають 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менше ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3-ю групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб із 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.
Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією “Прометеус” та Асоціацією «Інформаційні технології України» підписали Меморандум про співпрацю та започаткували соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні!».
Мета – надати безкоштовні можливості навчання затребуваним професіям у сфері IT для людей з інвалідністю і після успішного тестування й отримання сертифікатів взяти участь у конкурсах на вакантні посади у провідних IT компаніях України.
За словами Міністра соціальної політики Юлії Соколовської: “Наша мета – дати можливість цим людям жити новим життям, забезпечувати себе та родину. Для цього наші партнери створили курси, де провідні ментори з IT-компаній та викладачі провідних українських вишів навчатимуть їх затребуваних IT професій. Це дозволить зменшити різницю в оплаті праці для людей з інвалідністю та без, і значно покращить їх соціальний статус».
Ознайомитись із проектом можна на сторінці https://education.msp.gov.ua/.

Проєкт триватиме півроку у декілька етапів:
із 5 лютого 2020 року розпочалася реєстрація охочих взяти участь у проєкті. Усім бажаючим потрібно зареєструватись на сторінці https://prometheus.org.ua/you-can-everything/.
Під час реєстрації обрати обов’язкові два курси та кілька (від одного до трьох) додаткових, за власним бажанням.
Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року і триватиме протягом 12-14 тижнів, ще тиждень (із 8 червня) – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади (із 22 червня).

Управління соціального захисту населення РДА.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *