Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Затвердили програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2020 рік

20 лютого відбулася ХХХІІ сесія районної ради. В роботі пленарного засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Пасько, керівник апарату Микола Кравчук, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації. Районні обранці розглянули 35 питань порядку денного, крім того підтримали та заслухали ряд запитів та звернень.

Розпочалася ХХХІІ сесія Надвірнянської районної ради з виконання Державного Гімну України. Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні під акапальне виконання Анастасії Рудик «Гей, пливе кача»…
Заслухали депутати звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2019 рік. Окрім цього, затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2019 рік. За словами начальника управління фінансів РДА Лесі Свідрак за 2019 рік надходження до загального та спеціального фонду районного бюджету склали 1001501,7 тис. грн., міжбюджетні трансферти з державного та місцевих бюджетів – 842606,4 тис. грн., в тому числі базова дотація – 30537,4 тис. грн., дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету місцевим бюджетам видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 28505,4 тис. грн., освітня субвенція – 211773,7 тис. грн., медична субвенція –64775,3 тис. грн., субвенції з державного бюджету та місцевих бюджетів 507014,6 тис. грн.
Видатків загального та спеціального фондів районного бюджету проведено в сумі 995660,1 тис. грн., в тому числі по загальному фонду – 941205,9 тис. грн., спеціальному – 54454,2 тис. грн. Основну питому вагу у загальному обсязі видатків займають видатки на виплату заробітної плати, оплату за спожиті бюджетними установами тепло енергоносії та інші захищені статті бюджету – 913661,6 тис. грн.
Розглянули звіт районної державної адміністрації про виконання районних цільових програм за 2019 рік. На виконанні у РДА є 36 районних програм на реалізацію яких передбачено 14,7 млн. грн. із районного бюджету профінансовано 12,4 млн. грн. 29 програм. У 2019 році закінчився термін реалізації чотирьох районних цільових програм.
Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2020 рік депутатам представив начальник відділу економічного розвитку, промисловості, транспорту та лісового господарства райдержадміністрації Ярослав Старків. Програма передбачає реалізацію 5-ти стратегічних цілей.
“Цього року включено всі основні цілі і завдання, серед яких підтримка реального сектору економіки району, як базису для підвищення зайнятості населення, забезпечення ефективного використання енергоресурсів, впровадження енергозберігаючих заходів у закладах соціальної сфери і житлово-комунального господарства, формування сприятливого та стабільного інвестиційного клімату для забезпечення надходжень інвестицій в економіку регіону, створення умов розвитку ринкового середовища, підтримки малого і середнього підприємництва, дотримання принципу збалансованості, ефективного і раціонального використання бюджетних ресурсів та скорочення непершочергових видатків місцевих бюджетів, реалізації природоохоронних заходів, спрямованих на покращення екологічного стану району. “, – зазначив Ярослав Старків.
Окрему увагу у звіті було приділено реформі медичної галузі, продовження впровадження «Нової української школи» та інклюзивної освіти, сприяння розвитку туристичної галузі та питанням соціального захисту незахищених верств населення і учасників АТО/ООС, будівництво за кошти екологічного фонду.
Спільна робота органів виконавчої влади та депутатського корпусу спрямована на розвиток Надвірнянщини. За словами голови РДА Володимира Паська, всі реформи, які здійснюються в районі , спрямовані для досягнення головного завдання – розвитку нашого краю.
Внесли депутати зміни до рішення районної ради про районний бюджет на 2019 рік та відповідно на 2020 рік. А також обговорили та заслухали внесення змін до районних цільових програм.
Затвердили депутати районну цільову соціальну програму розвитку туризму в Надвірнянському районі на 2020 рік та районну програму підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян , які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *