Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів: У зв’язку з погіршенням погодних умов усі профільні служби мають бути готові надавати допомогу

Сьогодні під час наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, яку провів заступник голови облдержадміністрації Віталій Федорів, проаналізували ситуацію, яка склалася в області у зв’язку з погіршенням погодних умов.
Перший заступник голови Марія Савка доповіла, що 10 лютого внаслідок посилення вітру до 28- 35 м/с, в області повністю знеструмлено 23 ЛЕП, без електропостачання 31 населений пункт повністю та 35 – частково. В окремих населених пунктах Богородчанського, Рожнятівського, Надвірнянського, Долинського, Косівського районів, Яремчанської міської ради пошкоджені покрівлі у школах, дитячих садках, медичних амбулаторіях, житлових будинках. Над ліквідацією наслідків працюють аварійні бригади РЕМ та мобільні оперативні групи надзвичайників.

Віталій Федорів доручив головам РДА створити на місцях комісії з оцінки наслідків стихії та органінізувати постійну роботу штабів ТЕБ та НС, а координувати роботу доручив Марії Савці.

«Всі служби мають бути в повній готовності, щоби у разі потреби надати кваліфіковану допомогу»,- наголосив посадовець.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *