Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Віталій Федорів зустрівся з представниками громадських організацій учасників АТО/ООС

Сьогодні в облдержадміністрації відбулася зустріч т.в.о. голови обласної державної адміністрації Віталія Федоріва з керівниками громадських організацій учасників АТО/ООС Прикарпаття. Захід проходив за участю заступників голови ОДА, представників окремих структурних підрозділів ОДА та обласних служб, голів райдержадміністрацій. Під час зустрічі розглянули питання взаємодії влади обласного, районного рівнів із місцевими спілками щодо підтримки учасників АТО/ООС.
«Обласна державна адміністрація спільно із райдержадміністраціями, профільними департаментами ОДА готова до діалогу, співпраці, швидкого реагування та чітко визначеного алгоритму дій. Сподіваюся, що такі зустрічі стануть основою для доброї комунікації громадських організацій АТО/ООС Івано-Франківщини та виконавчої влади області у 2020 році», – зазначив Віталій Федорів.

Мовилося про співпрацю влади та громадських об’єднань учасників АТО/ООС на Прикарпатті, наявність й обсяги фінансування програм соціальної підтримки учасників АТО/ООС, сімей загиблих військовослужбовців, діяльність центрів допомоги учасникам АТО у районах. Також обговорили проблемні питання та пропозиції, у тому числі активізацію роботи щодо військово-патріотичного виховання учнівської молоді, функціонування обласного госпіталю ветеранів війни у м. Коломия, більш тісної комунікації в окремих районах області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *