Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

В РДА обговорили проблемні питання руху пасажирських транспортних засобів

4 березня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада, де обговорили питання визначення додаткового місця відстою в м. Надвірна автобусів приміського маршруту «Надвірна – Івано-Франківськ».

В обговоренні взяли участь: заступник голови РДА Ярослав Гундяк, голова районної ради Іван Гурмак, начальник відділу транспорту та зв’язку департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Юрій Труханський, заступник міського голови Василь Василенко, помічник народного депутата України Богдан Нагорняк, представники автотранспортних організацій та перевізники маршруту «Надвірна – Івано-Франківськ».

В ході наради було вирішено направити листа до Надвірнянського відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області та управління Укртрансбезпеки в Івано-Франківській області щодо вжиття заходів по врегулюванні проблемних питань руху пасажирських транспортних засобів через центральну частину м. Надвірна, а саме їх зупинки та відстою по вул. Княгині Ольги, 3.

Також було дано доручення керівнику ТДВ «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій» облаштувати заїзд транспортних засобів на АС-1 з сторони вулиці Панаса Мирного.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *