Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вітання начальника Надвірнянської РВА Петра Хмельовського з Днем місцевого самоврядування

Шановні депутати місцевих рад,
працівники органів місцевого самоврядування Надвірнянщини!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом, яке сьогодні, 7 грудня, відзначають усі, хто працює на благо територіальних громад та відстоює їх інтереси!
Ця робота – непроста і відповідальна. Це – щоденні виклики й прийняття складних рішень. Це – нові завдання й розв’язання важливих проблем. Водночас ця робота надзвичайно важлива, оскільки направлена на розбудову громад району.

Багато представників місцевого самоврядування зі зброєю у руках захищають Україну. Сини та дочки Надвірнянського району захищають нас на півдні, сході та півночі України. Вони залишили свої кабінети, спокійну працю, замінили свої комунальну техніку на танки та БМП.

Вдячний працівникам місцевого самоврядування, які залишилися працювати в тилу. Сьогодні кабінети органів місцевої влади перетворилися на великі волонтерські центри.
Працівники не лише виконують свої професійні обов’язки, а й допомагають фронту та вимушеним переселенцям, виділяють зі своїх зарплат кошти на купівлю автомобілів, озброєння та засобів захисту для наших бійців на передовій.

Дякую Вам усім. Пишаюся працювати з Вами!
Бажаю усім наснаги, твердості духу, упевненості у власних силах. Здоров’я та Божого благословення.

Миру нам після Перемоги над московським злом.

З повагою
Голова Надвірнянської районної
військової адміністрації                                                                                 Петро Хмельовський

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *