Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Володимир Стебницький розповів про роботу пунктів незламності на території Івано-Франківщини

Сьогодні у медійному центрі обласної державної (військової) адміністрації на пресбрифінгу начальник управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації Володимир Стебницький розповів про організацію роботи пунктів незламності на Прикарпатті.

Зауважувалося, що на території області було створено 468 пунктів незламності: 53 – Головним управлінням ДСНС України в області (з яких 20 мобільних і 33 стаціонарних), 18 – Головним управлінням національної поліції в області, 14 – Головним управлінням Держпродспоживслужби України в області, 2 – Філією «Вокзальна компанія» АТ «Українська залізниця» та 381 пункт незламності – органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

У Верховинському районі було створено 35 пунктів незламності, Івано-Франківському – 140, Калуському – 77, Коломийському – 94, Косівському районі – 32 та Надвірнянському – 35.

З 2 жовтня цього року всі пункти незламності розгорнуті та функціонують, готові приймати відвідувачів та надавати всі послуги, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 17.12.2022 № 1401 «Питання організації та функціонування пунктів незламності».

Мовилося й про укомплектування пунктів незламності, роботу територіальних громад щодо накопичення запасів паливно-мастильних матеріалів задля безперебійної роботи генераторів під час роботи пунктів незламності в осінньо-зимовий період та інших матеріально-технічних засобів.

Інформація про розташування пунктів незламності знаходиться на сайті за посиланням: https://nezlamnist.gov.ua/#map

Детальніше у відео:

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *