Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Волонтери підняли ефективність Міністерства оборони та допомогли посилити військо – Президент

Президент України провів зустріч з Радою волонтерів при Міністерстві оборони України – лідерами волонтерських організацій, які займаються забезпеченням українського війська.

Президент України провів зустріч з Радою волонтерів при Міністерстві оборони України – лідерами волонтерських організацій, які займаються забезпеченням українського війська.

Глава держави подякував волонтерам за активну громадську позицію та ефективну взаємодію з Міністерством оборони України.

«Рада волонтерів зробила роботу Міністерства оборони більш відкритою та ефективною, що значно покращило матеріальне забезпечення війська. Завдяки вашій діяльності ми сьогодні маємо іншу армію, ніж на початку вересня», – наголосив Президент.

На думку Глави держави, відкритість, яку привнесли волонтери у роботу Міністерства оборони, показала недоліки в системі забезпечення війська, але вона й значно підвищила ефективність витрачання державних коштів. "Все це відбулося завдяки тому, що Міністерство оборони підійшло по-новому до роботи з волонтерами», – сказав Петро Порошенко. Президент висловився за створення рад волонтерів у інших силових відомствах, таких як МВС, Прикордонна служба, СБУ.

Президент наголосив на тому, що необхідно жорстко боротися з корупцією в Міністерстві оборони. «Ми не дозволимо, щоб хтось грів руки, особливо в Міністерстві оборони, яке сьогодні виконує святу місію захисту незалежності і територіальної цілісності нашої держави», – заявив Петро Порошенко.

Глава держави наголосив на тому, що усі залучені до процесу прийняття рішень мають пройти тести на детекторі брехні, як це зробили Міністр оборони України Степан Полторак та волонтери, які працюватимуть в Міністерстві оборони. Як було повідомлено під час наради, генерал-полковник С.Полторак та 9 з 12 волонтерів вдало пройшли тест на поліграфі.

Волонтери будуть залучені до речового, харчового та медичного забезпечення в системі Міністерства оборони. По два представники від волонтерських організацій будуть працювати в кожному з департаментів МО України, які відповідають за постачання Збройним силам України. Подібна практика буде реалізована і в інших силових відомствах.

Радник Президента Юрій Бірюков у своєму виступі, зокрема, зазначив: «Сьогоднішня зустріч – це приклад того, що нас чують, залучають. Ми готові працювати всередині системи, змінюючи її. Це і є справжня реформа української армії».

У нараді взяли участь лідери волонтерських організацій, які співпрацюють з Міністерством оборони України та Генеральним штабом, Міністр оборони України Степан Полторак, Начальник Генерального штабу Віктор Муженко, керівник Прикордонної служби Віктор Назаренко, Уповноважений Президента з питань врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко, Радник Президента з питань координації волонтерського руху Юрій Бірюков.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *