Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вибір професії – справа твого життя

        Світ професій – складний та захоплюючий. Зорієнтуватись в ньому інколи дуже важко. Усім  людям властиво планувати своє життя, вирішувати багато питань, пов’язаних з вибором професії.      Знайти свою дорогу в житті – дуже нелегко. Одні обирають її для себе ще з дитинства, інші все життя шукають та не знаходять. З метою визначитися у своїй професійній спрямованості, зробити правильний вибір та допомогти учнівській молоді найбільш погодити свої професійні плани з потребами сучасного ринку праці в Надвірнянському районному центрі зайнятості 17 листопада 2014 рокубув проведений день відкритих дверей. В заході взяли участь 18 учнів Надвірнянського МНВК, групи водіїв.
      Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати. Адже всім хочеться не лише заробляти гроші, але й реалізувати свій потенціал та отримувати справжнє задоволення від своєї діяльності. Чарльз Дарвін казав: «якщо ви вдало оберете професію і докладете до нього душу, то щастя саме знайде вас». Саме такими словами розпочала захід з учнями фахівець центру зайнятості, Наталія Андрійович.
     Школярі ознайомилися з принципами діяльності та послугами, що надає служба зайнятості, питаннями професійного вибору з урахуванням особистісних характеристик людини та попиту на ринку праці. Також мали можливість почерпнути інформацію щодо різноманіття професій та навчальних закладів з матеріалів, які знаходяться  в профінформаційному  секторі. Учні з цікавістю слухали та запитували про професії, на які користуються попитом.
     Наступним етапом в рамках проведення дня відкритих дверей став профорієнтаційний урок на тему: «Вибір професії – справа твого життя». Профконсультант центру зайнятості розпочала урок з розповіді притчі  «Тачка», яка наштовхнула учнів на обговорення основних мотивів професійного вибору. В ході уроку учасники проаналізували основні типові помилки, які трапляються при необдуманому спонтанному виборі та обговорили формулу професійного вибору.Підчас заходу учнімали змогу пройти профдіагностичне тестування.
        При підведенні підсумків уроку фахівець наголосила на тому, що тільки маючи повне уявлення про тонкощі, особливості вибору професії та визначивши всі складові формули – ХОЧУ, МОЖУ і ТРЕБА, можливо зробити вибір професії до душі, яка дасть змогу кожному самореалізуватися, досягти успіху, почувати себе впевнено на своєму життєвому шляху.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *