Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Виїзна мобільна акція – джерело інформування

     

     
    Однією із форм інформування про послуги служби зайнятості є проведення виїзних акцій з використанням мобільного центру профорієнтації.  Дана інформаційно-роз’яснювальна робота, яка проводиться службою зайнятості є важливим аспектом для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці. Адже володіючи певною інформацією людина може якнайшвидше щось змінити  в своєму житті, а саме  в плані трудової діяльності.
      Саме з даною метою та з метою інформування місцевих жителів про ризики працевлаштування на нелегальну роботу, перевагу легальної зайнятості центрами зайнятості  і проводяться виїзні мобільні акції для жителів району.

      Так, 9 жовтня 2013року Надвірнянським районним центром зайнятості проведено виїзну акцію в с.Пнів. Даний захід проводився головним спеціалістом відділу активної підтримки безробітних Наталією Андрійович. На мобільній акції була присутня провідний спеціаліст відділу організації профорієнтації  та профнавчання обласного центру зайнятості Наталія Мельницька. Присутні були ознайомлені з  тенденціями ринку праці, послугами служби зайнятості, порядком реєстрації, можливостями працевлаштування, отримання нової професії, підвищення кваліфікації, відкриття власної справи, участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру.
       Наталія Мельницька, спеціаліст обласного центру зайнятості, підвела підсумки заходу, а також детально наголосила на прискореному навчанні шляхом  отримання ваучера, його умовами та перевагами.
      Учасники мали можливість безпосередньо поспілкуватися з фахівцями служби зайнятості та отримати відповіді на поставлені ними запитання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *