Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Виконуємо доручення Президента України щодо забезпечення енергетичної незалежності держави.

     З метою реалізації в районі завдань і доручень Президента України щодо забезпечення енергетичної незалежності держави, вимог Енергетичної стратегії України на період до 2030 року, Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки, доручень Президента України щодо скорочення обсягів природного газу в теплоенергетиці – у Надвірнянському районі створюються сприятливиі умови для розвитку теплоенергетичного сектору.
   Рішенням позачергової сесії Надвірнянської міської ради у серпні 2010 року котельня по вул.           К. Ольги передана на технічне обслуговування ТзОВ “Струмок”, що забезпечує теплом ЗОШ № 1, 2, музичну школу, бібліотеку, міжрайонний відділ Держсанепідслужби та населення центральної частини міста. В 2012 році на котельні проведено заміну  двох газових котлів на парові, які працюють на альтернативних видах палива (відходи деревини, дрова). Даному підприємству вдалося за період опалювального сезону 2012-2013 років кардинально скоротити споживання природного газу на 115 тис. м3 для виробництва теплоносія та не допустити зростання тарифів.
   Комунальними підприємствами району проводиться робота щодо заміни обладнання на котельнях району, які будуть виробляти теплову енергію на альтернативних видах палива, а саме:  
   – заміна обладнання на котельнях по вул. Руднєва та Грушевського, які обслуговують центральну районну лікарню, дитячу лікарню, та Надвірнянську ЗОШ № 3;
   – заміна обладнання на котельнях по вул. Шевченка, яка обслуговує дитячий садок та районний відділ міліції, по вул. Руднєва та Д. Галицького, яка обслуговує житловий масив.
   При проведенні заміни обладнання передбачається значний економічний ефект та економія бюджетних коштів. Зменшиться споживання природного газу майже на 700 тис. м3  Зменшення ціни на теплоносії до 950 грн. за 1 Гкал. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *