Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

За якою схемою і з яких предметів відбудеться НМТ-2024

Національний мультипредметний тест-2024 складатиметься з трьох обовʼязкових предметів та одного на вибір. Таке рішення підтримали народні депутати під час голосування 8 листопада.

Парламентарі затвердили законопроєкт № 10092 «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2024 року». Згідно з документом вступати до вишів у 2024 році можна буде за результатами ЗНО 2021 року або НМТ 2022–2024 років.

До обовʼязкових предметів входять українська мова, математика й історія України.

Тестування відбуватиметься в один день. Школярі матимуть дві години на виконання завдань з української мови та математики. А після короткої перерви – ще дві години на історію України й вибраний предмет.

Структура НМТ у 2024 році змінена не буде. Учні випускних класів можуть готуватися до іспиту за тогорічними тестами. Завдання тестів відповідатимуть програмі зовнішнього незалежного оцінювання, яка досі є актуальною.

Мінреінтеграції нагадує, що абітурієнти з тимчасово окупованих територій у 2024 році зможуть вступити до українських вишів за співбесідою, без складання національного мультипредметного тесту.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *