Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Заходи щодо правового врегулювання захисту прав біженців та осіб, які потребують додаткового захисту18 жовтня 2012 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» (№5290-VI). Законом унесено зміни до низки законів зокрема: «Про зайнятість населення», «Про освіту», «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», Основ законодавства України про охорону здоров’я, «Про охорону дитинства», «Про вищу освіту», «Про соціальні послуги», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам» та інші.
 
29 листопада 2012 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про безоплатну правову допомогу», зокрема внесено зміни до Закону України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» в частині надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги біженцям та особам, які потребують додаткового захисту.
 
1 січня 2013 року набрав чинності Закон України «Про зайнятість населення», яким передбачено, що кожен громадянин має право на вільно обрану зайнятість. Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, яких визнано в Україні біженцями, яким надано притулок в Україні, яких визнано особами, які потребують додаткового та тимчасового захисту, мають право на зайнятість на підставі і в порядку, встановлених для громадян України.З

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *