Захворюваність на грип та ГРВІ в області відповідає сезонному рівню
Про це повідомляють у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.
Про це повідомляють у департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.
«На дванадцятому тижні до прикарпатських медиків звернулися зі скаргами, характерними для захворювань на ГРВІ та грип, 3800 жителів області, – зазначає обласний епідеміолог Марія Бойко. – В аналогічний період 2015 року було 5300 таких звернень».
Також, за словами медика, відзначається зниження на 10-15% показників захворюваності у порівнянні з минулим тижнем. Тож прогнозувати наразі чергову хвилю грипу, вважає Марія Бойко, не варто. Як правило, вона може виникнути у квітні.
![](http://nadrda.wp/wp-content/uploads/2016/03/1298452539_gripp.jpg)
0 Коментарі