Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Жителі Добротова з радістю зустріли земляків, які служили у зоні АТО

  

  
Сьогодні спортзал Добротівської школи І-ІІ ступенів був переповнений учнями, вчителями та жителями села. Всі з нетерпінням  чекали зустрічі із своїми односельчанами, які прийшли у відпустку  з зони АТО. Це Бойко Михайло Михайлович і Голинський Володимир Ярославович. Запрошені гості не на багато старші за учнів, а вже встигли побувати на війні. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.

Парох УГКЦ села Добротів Роман розпочав захід молитвою.

Учасників бойових дій привітав сільський голова Михайло Мельник, який зазначив, що вони є справжніми героями, які з честю виконали свій обов’язок перед нашою Батьківщиною та своїм народом, а їх подвиг не буде забуто, він назавжди залишиться в історії нашої держави.

   

Також, перед присутніми виступила мати Михайла Бойка, яка подякувала односельчанам, які молились за її сина і за інших військовослужбовців.

   

Керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук вручив військовослужбовцям форму, яку особисто передав голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, а також їхнім діткам подарунки до свят.

   

Не приховуючи хвилювання, бійців привітав директор школи Іван Янко. Від імені педагогів та учнів він висловив глибоку вдячність та шану бійцям за їхню мужність, за силу волі і витривалість.

Хлопці неохоче згадують подробиці бойових дій, але вдячні за те, що їх так тепло зустріли на рідній землі.

   

Вихованці школи в національних  костюмах  подарували нашим захисникам декілька номерів художньої самодіяльності і сфотографувались на згадку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *