Жителі Добротова з радістю зустріли земляків, які служили у зоні АТО
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/12/IMG_7038.JPG)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/12/IMG_7038.JPG)
Сьогодні спортзал Добротівської школи І-ІІ ступенів був переповнений учнями, вчителями та жителями села. Всі з нетерпінням чекали зустрічі із своїми односельчанами, які прийшли у відпустку з зони АТО. Це Бойко Михайло Михайлович і Голинський Володимир Ярославович. Запрошені гості не на багато старші за учнів, а вже встигли побувати на війні. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.
Парох УГКЦ села Добротів Роман розпочав захід молитвою.
Учасників бойових дій привітав сільський голова Михайло Мельник, який зазначив, що вони є справжніми героями, які з честю виконали свій обов’язок перед нашою Батьківщиною та своїм народом, а їх подвиг не буде забуто, він назавжди залишиться в історії нашої держави.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/12/IMG_7049.JPG)
Також, перед присутніми виступила мати Михайла Бойка, яка подякувала односельчанам, які молились за її сина і за інших військовослужбовців.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/12/IMG_7067.JPG)
Керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук вручив військовослужбовцям форму, яку особисто передав голова райдержадміністрації Михайло Іваночко, а також їхнім діткам подарунки до свят.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/12/IMG_7074.JPG)
Не приховуючи хвилювання, бійців привітав директор школи Іван Янко. Від імені педагогів та учнів він висловив глибоку вдячність та шану бійцям за їхню мужність, за силу волі і витривалість.
Хлопці неохоче згадують подробиці бойових дій, але вдячні за те, що їх так тепло зустріли на рідній землі.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2014/12/IMG_7084.JPG)
Вихованці школи в національних костюмах подарували нашим захисникам декілька номерів художньої самодіяльності і сфотографувались на згадку.
Сьогодні спортзал Добротівської школи І-ІІ ступенів був переповнений учнями, вчителями та жителями села. Всі з нетерпінням чекали зустрічі із своїми односельчанами, які прийшли у відпустку з зони АТО. Це Бойко Михайло Михайлович і Голинський Володимир Ярославович. Запрошені гості не на багато старші за учнів, а вже встигли побувати на війні. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.
0 Коментарі