Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Президент України Петро Порошенко підписав Указ про відзначення Дня Злуки

 З метою належного відзначення у 2015 році Дня Соборності України , з нагоди 96-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки та задля виховання у громадян почуття патріотизму і гордості за свою державу, Президент України Петро Порошенко підписав Указ № 948/2014 «Про відзначення у 2015 році Дня Соборності України».

На виконання Указу найближчим часом буде розроблено план заходів із підготовки відзначення проголошення Дня Соборності України. Під час святкування особлива увага приділятиметься питанню єдності, цілісності та неподільності України.

Для максимального врахування думки громади Прикарпаття щодо форми відзначення Дня Соборності України в 2015 році звертаємось до інститутів громадянського суспільства та громадськості області  з проханням надати свої пропозиції щодо проведення святкових заходів. 

Довідково: Інформаційне повідомлення про громадське обговорення проекту плану обласних заходів з відзначення 96-ої річниці  Дня Cоборності України знаходиться за посиланням: http://www.if.gov.ua/?q=page&id=21194       

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *