Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч фахівців з учнями шкіл

 Для учнів восьмих та девятих класів Надвірнянських загальноосвітньої школи-інтернату та ЗОШ І-ІІІ № 4, проведена мобільна акція на тему: «Обираючи свій професійний шлях».

 Для учнів восьмих та девятих класів Надвірнянських загальноосвітньої школи-інтернату та ЗОШ І-ІІІ № 4, проведена мобільна акція на тему: «Обираючи свій професійний шлях».

Дана акція була проведена 19 листопада 2014 року в приміщенні школи для учнів восьмих-одинадцятих класів з метою надання допомоги школярам у виборі майбутньої професійної стежини.  Починаючи зі шкільної парти, молодь має добре орієнтуватися у величезній різноманітності сучасних професій, знати, які з них є актуальними на ринку праці регіону і свідомо обрати одну з них.
Головний спеціаліст відділу надання соціальних прослуг Уляна Півторанюк   наголосила, що правильно обрати фах – означає знайти професію, яка відповідає нахилам, здібностям, стану здоров'я, має попит на ринку праці та буде актуальною в майбутньому. “У правильності професійного вибору переконуються через місяці, а іноді і роки, коли можуть виникнути розчарування, а це дуже дорога ціна за поспішне необдумане рішення” – наголосила спеціаліст. Майбутні випускники розглянули формулу вибору професії «Хочу – Можу – Треба» та обговорили основні помилки, які виникають при виборі професії. Фахівець центру зайнятості поінформувала про послуги служби зайнятості молоді, актуальні професії на ринку праці. А ще учні зрозуміли, що потрібно розібратися у своїх особистих якостях, складному лабіринті професій з їх особливими вимогами до людини, потребах ринку праці, щоб не помилитися у професійному виборі.
Профорієнтаційна робота з молоддю є одним із пріоритетних напрямків діяльності служби зайнятості, адже процес вибору професії – нелегка та відповідальна справа. Сподіваємось, що діти серйозно підійдуть до вибору майбутньої професії, оскільки від цього залежатиме їх подальше життя, зокрема, матеріальна забезпеченість, самоствердження, кар’єра, затребуваність на ринку праці.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *