Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прийняття в експлуатацію житла, нежитлових будівель та інженерних споруд у Надвірнянському районі у січні–вересні 2014 року

Головне управління статистики інформує. Протягом січня–вересня 2014р. у Надвірнянському районі прийнято в експлуатацію 2 багатоквартирні будинки на77 квартир та 164 приватні будинки загальною площею 38,6 тис.м2, у тому числі у сільській місцевості – 98 приватних будинків на 19 тис.м2.Порівняно з відповідним періодом попереднього року загальна площа прийнятого в експлуатацію житла у районізбільшилась в 1,6 раза, у тому числі у міських поселеннях– на 40%, у сільській місцевості – в 1,8 раза.
За обсягами прийнятого в експлуатацію житла частка району становила 6%, що відповідає 3 місцю серед міст та районів області.
Середній розмір помешкання склав 149 м2проти 108 м2по області.
В основному, будувалися три- та п’ятикімнатні будинки (майже 41% до загальної кількості).
На території району у січні–вересні 2014р. прийнято в експлуатацію комплекс низькотемпературної підготовки газу, будівлі торговельні,торгово-адміністративний будинок,АЗС,гараж, складські приміщення, культові споруди,місцеві трубопроводи для транспортування газу,базові станції стільникового зв’язку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *