Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Вітаємо зі святом Гідності та Свободи!

Шановна громадо Надвірнянщини!
 
       Вітаємо Вас зі святом Гідності та Свободи!

Шановна громадо Надвірнянщини!
 
       Вітаємо Вас зі святом Гідності та Свободи!
       21 листопада минає рік з того часу, як перші протестуючі вийшли на Майдан Незалежності у столиці нашої країни, щоб продемонструвати тодішній владі, як, зрештою, всьому світу, свою незламну позицію стосовно долі України, свого та своїх дітей, онуків майбуття. Гарячі почуття, незламний дух, героїзм протестувальників відкрив нову небуденну сторінку в історії країни, рядки в якій, на жаль, записані і пишуться кров’ю Героїв Небесної Сотні,кращих синів Вітчизни на сході, в зоні антитерористичної операції. Будьмо ж гідними їхнього подвигу, стійкими до випробувань, такими, якими були свого часу у добу великих змагань наші діди-прадіди – козаки, воїни УНР та УГА, повстанці Холодного Яру, вояки УПА, всі, хто мав і має в серці найдорожче – Вітчизну, ім’я якій Україна і яка сьогодні йде тернистим шляхом.
       В новітній історії Україна пам’ятає  три революції –  у жовтні 1990 року,відома як «революція на граніті», Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це свідчить про те, що українці понад усе прагнуть жити у вільній, демократичній, правовій та заможній державі, у якій найбільша цінність – людина.
      Україна – це територія гідності й свободи.Українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.
        Бажаємо Вам миру, добра, впевненості в завтрашньому дні, щоб ми гідно перебороли труднощі та жили в любові, теплі та злагоді.
Зі святом, Вас, дорогі краяни!

Голова районної
державної адміністрації                                                                                            Михайло Іваночко

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *