Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч голова ОДА М. Вишиванюка з активом району

У суботу 06 жовтня в районному центрі відбулася зустріч голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка з головами місцевих рад, керівниками управлінь, відділів РДА, установ, підприємств району, представниками громадських організацій району.

У суботу 06 жовтня в районному центрі відбулася зустріч голови облдержадміністрації Михайла Вишиванюка з головами місцевих рад, керівниками управлінь, відділів РДА, установ, підприємств району, представниками громадських організацій району. У своєму зверненні до активу району голова обдержадміністрації закликав представників різних політичних партій зробити все залежне від них для проведення чесних виборів народних депутатів України, не допустити фальсифікацій, підтасувань, сприяти проведенню відкритої передвиборчої кампанії, а найбільше підкреслив, що необхідно не допустити  так званого "чорного піару".
Відповідаючи на запитання присутніх М. Вишиванюк повідомив, що в області цього року основну увагу приділяється відкриттю дитячих садків, яких протягом року буде відкрито 66. В планах на 2013 рік на рівні Кабінету Міністрів України закладено фінансування спорудження басейну та спорткомплексу відділу освіти РДА та спортзалу Прикарпатського військового ліцею. Голова ОДА пообіцяв, що він особисто буде слідкувати за виділенням коштів та будівництвом цих об'єктів. В процесі спілкування М. Вишиванюк відповів на питання щодо фінансування ремонту доріг місцевого значення, будівництва дитячого садка в с. Білі Ослави, присвоєння Почесних звань Президентом України тощо.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *