Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

ДПІ у Надвірнянському районі інформує

Увага семінар!
            16 жовтня 2012р. об 11.00 в приміщенні актового залу ДПІ у Надвірнянському районі відбудеться семінар на тему: „Зміни в оподаткуванні внесені до Податкового кодексу України. Подача розрахунку за формою 1-ДФ”. Запрошуються СПД-юридичні особи та фізичні особи-підприємці.
 
З 1 жовтня мінімальна заробітна плата – 1118 гривень

Увага семінар!
            16 жовтня 2012р. об 11.00 в приміщенні актового залу ДПІ у Надвірнянському районі відбудеться семінар на тему: „Зміни в оподаткуванні внесені до Податкового кодексу України. Подача розрахунку за формою 1-ДФ”. Запрошуються СПД-юридичні особи та фізичні особи-підприємці.
 
З 1 жовтня мінімальна заробітна плата – 1118 гривень
 Це на 16 гривень більше порівнюючи з попереднім її розміром.
 До цього, з  1липня ц.р.  мінімальна зарплата складала 1102 гривні. Ці зміни передбачені Законом України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» від 22.12.2011 р. № 4282-VI.
 Мінімальна заробітна плата – це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт).
 
Реєстрація податкових накладнихв Єдиному реєстрі податкових накладних
 Податкові накладні або розрахунки коригування до них, що виписані починаючи з 1 липня 2012 року підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних не пізніше п’ятнадцяти календарних днів, наступних за датою їх складання. Відповідна норма діє згідно із Законом України від 24.05.2012 № 4834-VI «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення деяких податкових норм».
            Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 2-21-79.
 
Податкову знижку на навчання можна отримати до кінця року
 Громадяни, які навчаються на платній формі навчання мають можливість скористатися правом на отримання податкової знижки. Якщо вартість навчання була сплачена у минулому 2011 році, гроші Вам повернуть у 2012 році після того, як Ви подасте річну податкову Декларацію про майновий стан і доходи до податкової інспекції за місцем проживання (реєстрації в паспорті). Строк подання такої Декларації встановлено до 31 грудня (включно) 2012 року.
 До Декларації обов’язково слід додати:
1. Копію договору з навчальним закладом про платне отримання середньої професійної або вищої освіти.
2. Копії платіжних документів (квитанції, платіжні доручення та інше), які підтверджують сплату за навчання на користь закладів освіти у 2011 році.
3. Паспорт та копії довідки про присвоєння номеру облікової картки платника податків.
4. Довідку про склад сім’ї  або свідоцтво про народження у випадку, якщо Декларацію подають батьки або один із подружжя.
5. Довідку з навчального закладу про те, з якого і по який період у 2011 році навчалася особа та вартість такого навчання у 2011 році.
6. Довідка особи, яка подає Декларацію, з місця роботи про нараховану зарплату та утриманий податок з доходів фізичних осіб за звітний рік.
 Також звертаємо Вашу увагу, що право на податкову знижку має лише той, хто отримує заробітну плату. Якщо платник податку не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, то таке право на наступні податкові роки не переноситься.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 2-22-79.
 
Спрощену систему оподаткування удосконалять
 Державна податкова служба України підготувала законопроект, спрямований на підтримку малого та середнього бізнесу шляхом подальшого удосконалення спрощеної системи оподаткування.
 Зокрема, вказаним документом передбачено запровадження для платників спрощеної системи, які обрали другу групу, річний податковий період замість квартального, що дозволить скоротити кількість податкової звітності,  документообіг та покращить рівень адміністрування єдиного податку.
 З метою створення додаткових робочих місць законопроектом передбачено скасування обмежень по критерію кількості найманих працівників для 5, 6 груп платників єдиного податку. Крім того, для даної категорії спрощенців запропоновано зниження ставки єдиного податку з 7% і 10% до 5% і 7% відповідно, а також запровадження електронної форми заповнення заяви про перехід на спрощену систему оподаткування. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *