Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Зустріч з потенційною об’єднаною територіальною громадою

   

   

Нещодавно в с. Зелена відбулася зустріч із жителями трьох населених пунктів Зелена, Пасічна, Бистриця, яка може бути  потенційною об’єднаною територіальною громадою з директором центру офісу реформ в Івано-Франківській області Русланом Панасюком.
         У зустрічі взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Микола Кравчук, депутат обласної ради Руслан Осташук, депутат районної ради Андрій Гуцько, сільські голови сіл Пасічна, Зелена, Бистриця та представники громади від кожного населеного пункту.
         Руслан Панасюк детально  розповів присутнім про шляхи підготовки та формування ОТГ, назвав приклади роботи уже трьох створених ОТГ в області (Печеніжинської Коломийського району, Старобогородчанської Богородчанського району). Про перспективи соціально-економічного та культурного розвитку створених громад, про доходи та інфраструктуру. Людей цікавили питання порядок формування бюджету громади, взаємовідносини сіл, що створили ОТГ, позитивні та негативні сторони  такого об’єднання,  переваги ОТГ та перспективи розвитку сіл, які увійдуть у ОТГ та майбутнє сіл які не створили ОТГ та інші.
         Микола Кравчук наголосив про необхідність проведення громадських слухань з питань децентралізації у кожному населеному пункті району, а також на проведенні широкої інформаційної кампанії у засобах масової інформації.
         

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *