Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Звертайтесь за призначенням субсидіїУрядом прийнято постанову КМУ від 23.09.2015р. №752 “Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива”, якою внесено чергові зміни до порядку призначення житлових субсидій.
1. Скасовано необхідність обов’язкового оформлення особових рахунків на оплату житлово-комунальних послуг на особу, яка звертається за субсидією. Відтепер субсидія призначатиметься одній з зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, незалежно від того, чи відкрито на неї особовий рахунок на сплату послуг.
2. Орендарям житлова субсидія також призначатиметься без необхідності відкриття на них особових рахунків (на підставі договору оренди). При цьому перерахунки коштів субсидії здійснюватиметься на особові рахунки, що зазначені у заяві.
3. Приведено у відповідність до законів перелік доходів, які не враховуються для призначення субсидії:
-доходи учасників антитерористичної операції (відповідно до Закону України “Про внесення змін до закону України “Про житлово-комунальні послуги” щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей);
-доходи від роботи у виборчій комісії (відповідно до законів України “про вибори Президента України”, “Про вироби народних депутатів України”, “Про місцеві вибори”).
Зазначені зміни набрали чинності з 01жовтня 2015 року.
Управління соціального захисту населення продовжує прийом заяв та декларацій для оформлення житлових субсидій на зимовий період 2015-2016 років.
Також, Ви можете надіслати заяву та декларацію про призначення житлових субсидій поштою на нашу адресу: 78405, м. Надвірна, майдан Шевченка, 3. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *