Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Співпраця громади та влади задля підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг та наближення їх до європейських стандартів


В Івано-Франківську розпочалася міжнародна конференція «Співпраця громади та влади задля підвищення якості та ефективності надання адміністративних послуг та наближення їх до європейських стандартів» 
Захід, який триватиме до 20 листопада, організував Молодіжний громадський центр «Еталон» у співпраці з обласною державною адміністрацією в рамках проекту, який фінансується за підтримки ЄС.

У програмі конференції – обговорення питань з розвитку електронного врядування, вдосконалення діяльності ЦНАПів, вивчення передового досвіду надання адміністративних послуг в Україні та державах ЄС. Зокрема, своїми досягненнями ділитимуться гості з Польщі, Естонії, Києва, Харкова, Луцька, Одеси.

«В Івано-Франківській області практично в кожному районі та місті обласного значення сьогодні діють центри надання адміністративних послуг,  –зауважив, розповідаючи про стан справ на Прикарпатті, заступник голови облдержадміністрації Володимир Кушнір. – Загалом це 20 установ. За 9 місяців цього року в таких центрах жителям області було надано понад 164 тисячі різних адміністративних послуг. На подібних конференціях є нагода запозичити вітчизняний і європейський досвід, що дасть змогу покращити якість надання адмінпослуг, зробити їх доступнішими».

На конференції передбачається створення трьох робочих груп, учасники яких розглядатимуть законодавчі аспекти надання адміністративних послуг, особливості впровадження електронного врядування, аналізуватимуть міжсекторальну співпрацю. В результаті буде напрацьовано рекомендації, які спрямують до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, громадських організацій.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *