Андрій Бойчук: Реконструкція відділення екстреної медичної допомоги у ЦМКЛ – приклад успішної реалізації програми «Велике будівництво»

У КНП «Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня» відбулося відкриття відділення екстреної медичної допомоги. Вартість будівництва – понад 16 мільйонів гривень.
На урочистості з нагоди відкриття відділення завітали голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук, народні депутати України, керівництво міста, медичні працівники закладу.

Зазначимо, що у новому відділенні встановили систему вентиляції та кондиціонування повітря, систему водопостачання та каналізації, влаштували перекриття даху. Також провели внутрішні опоряджувальні роботи, обладнали бокс для автотранспорту, утеплили фасад та здійснили благоустрій навколишньої території. Всі роботи виконані на високому рівні. За кошти державного бюджету лікарня отримала рентгенапарат та УЗД-апарат.

«Оновлення медичних закладів – важливе завдання, яке ставить Президент України перед нами, – наголосив Андрій Бойчук. – Адже люди мають отримувати якісні медпослуги. А для висококваліфікованого медичного персоналу потрібні комфортні умови, щоб вчасно та професійно допомагати пацієнтам. Президентська програма «Велике будівництво» робить великий внесок у розвиток медицини на Прикарпатті. Це далеко не перша лікарня, в якій вже відбулися позитивні зміни, і роботи надалі будуть продовжуватися».

Відео заходу

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *