Андрій Бойчук зустрівся із представниками міжконфесійної ради області

 5 січня, напередодні Різдва Христового, голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук зустрівся із представниками міжконфесійної ради області. Керівник області ознайомився із діяльністю ради та обговорив актуальні питання.

Зокрема, мовилося про співпрацю релігійних організацій із органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також комунікацію з релігійними громадами.

Голова облдержадміністрації також звернув увагу на благодійну діяльність та організацію реабілітації ветеранів АТО/ООС. Андрій Бойчук від імені Президента України Володимира Зеленського подякував за особливий вклад церкви у боротьбу з епідемією коронавірусу.

«Ми щиро цінуємо вашу роботу, спрямовану на забезпечення єдності українського народу, підтримку наших захисників, участь капеланів у проведенні АТО/ООС, надання благодійної допомоги потребуючим, а також дякуємо за ваш вкладу в боротьбу з епідемією COVID-19. Зі свого боку ми відкриті до діалогу та до всебічного сприяння», – зазначив Андрій Бойчук.

Голова облдержадміністрації запропонував створити робочу групу для взаємодії із релігійними громадами. Налагодження тісної співпраці між владою та духовенством забезпечить консолідацію суспільства та сприятиме зростанню духовності наших громадян.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *