Держкомтелерадіо консультується з громадськістю щодо приєднання України до Міжнародної системи стандартної нумерації серіальних видань (ISSN)

 

 
Проект нормативно-правового акту розроблено Держкомтелерадіо з метою входження України в міжнародний інформаційний простір, забезпечення доступу до величезних масивів бібліографічної інформації щодо серіальних видань, накопиченої в базі даних Міжнародного центру ISSN, репрезентування національної бібліографії серіальних видань України, зокрема наукових, на міжнародному рівні.

До 1991 року надання міжнародних стандартних номерів ISSN серіальним виданням (періодичним, продовжуваним і серійним) здійснювала Всесоюзна книжкова палата. З ії переходом під юрисдикцію Росії цю роботу в Україні було припинено. У зв’язку з цим існує нагальна потреба приєднання України як суверенної держави до Міжнародної системи даних серіальних видань (ISSN), впровадження та контроль за функціонуванням якої здійснює Міжнародний центр реєстрації серіальних видань (Міжнародний центр ISSN). На сьогодні учасниками цієї системи є 89 країн світу.

Пропозиції та зауваження до проекту постанови Кабінету міністрів України надсилати за адресою Держкомтелерадіо: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2; e/mail: tarasenko@comin.gov.ua

Відповідальна особа – Тарасенко Олексій Вікторович.

Телефони для консультацій: (044) 278-82-05.

Строк проведення консультацій з громадськістю – до 16 травня 2018 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *