Держава має посилити підтримку соціально незахищених громадян – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує на необхідності посилення підтримки соціально незахищених верств населення.

Президент Петро Порошенко наголошує на необхідності посилення підтримки соціально незахищених верств населення.

«Складна ситуація не означає, що в нас є право залишати людей сам на сам зі своїми проблемами», – підкреслив Петро Порошенко під час зустрічі з керівництвом Чернігівської ОДА та депутатським корпусом.

Він зазначив, що тримає на контролі роботу Уряду та Міністерства соціальної політики у цьому напрямку. «Не спускаю очей ні з Уряду, ні з Міністерства соціальної політики з вимогою абсолютно чітко і щоденно забезпечити повноцінною інформацією щодо надання субсидій, компенсацій найменш захищеним верствам населення», — сказав Петро Порошенко.

Глава держави висловив незадоволення нинішнім рівнем інформування щодо надання такої допомоги, процедури оформлення субсидій і наголосив на необхідності виправлення ситуації.

«Маємо надати підтримку найменш захищеним верствам, а нова система має бути спрощена, а не бюрократизована», – сказав Президент.

«Економити на субсидіях не потрібно. Це не та стаття видатків, на якій варто економити», – додав він, зауваживши, що цього року видатки на підтримку соціально незахищених громадян було збільшено з 12 до 24 мільярдів. За словами Президента, допомогу буде надано вчетверо більшій кількості громадян.

«Система має працювати бездоганно. Кожна копійка з 24 мільярдів має надійти громадянам, які потребують цієї підтримки», – також наголосив Президент.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *